Hjemmekampe

Dato Trio/ Double Kamp start Hj. Hold Ude hold
05-09-2016 T 19.00 ED Det´kun for sjov ED De uforglemmelige
06-09-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole ED Team Opel
07-09-2016 D 19.00 ED Blå Stue ED Bull Kings
07-09-2016 D 19.00 ED Goodison Park ED Team Elkær
07-09-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 ED BH Maleren
08-09-2016 D 19.00 ED Vejle bønderne Bagerens drenge
11-09-2016 D 13.00 ED Det grå guld ED Runde baller
11-09-2016 D 13.00 ED Lange goé tasker SD Bennys Badebebs
11-09-2016 D 13.00 ED Team LP SD MFD
11-09-2016 T 13.00 ED De gamle kæmper SD Tivolidart
12-09-2016 D 19.00 ED Far og sønnerne ED Team LP
12-09-2016 D 19.00 ED Team Elkær SD Bandits
12-09-2016 D 19.00 ED Team MM ED Goodison Park
13-09-2016 D 19.00 ED Kom on ED Vejle bønderne
13-09-2016 T 19.00 ED De gamle kæmper ED Sørensen + Ole
14-09-2016 D 19.00 ED Team Turbo HH Vimoroz
14-09-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 Manden + Pigerne
15-09-2016 D 19.00 ED Heliumbanden ED Blå Stue
15-09-2016 D 19.00 ED Hr og Fru Larsen HH Team FF
15-09-2016 T 19.00 ED BH Maleren Thyras trio
18-09-2016 T 13.00 ED Team Opel SD Wonderboys
19-09-2016 T 19.00 ED Det´kun for sjov De grønne
21-09-2016 D 19.00 ED Blå Stue ED Hr og Fru Larsen
21-09-2016 D 19.00 ED Goodison Park SD Fasandræberne
22-09-2016 D 19.00 ED Lange goé tasker ED Team Turbo
25-09-2016 D 13.00 ED Bull Kings ED Heliumbanden
25-09-2016 D 13.00 ED Det grå guld ED Kom on
25-09-2016 D 13.00 ED Ejbydart.dk Odins Thor og loke
25-09-2016 T 13.00 ED De uforglemmelige ED BH maleren 2
27-09-2016 D 19.00 ED Kom on Odins TH
27-09-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole SD Girl Power
28-09-2016 D 19.00 ED Team MM SD Jægerne
28-09-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 De grønne
29-09-2016 D 19.00 ED Hr og Fru Larsen ED Bull Kings
29-09-2016 T 19.00 ED BH Maleren ED Det kun for sjov
02-10-2016 D 19.00 ED Team Turbo SD Bennys Badebebs
02-10-2016 D 13.00 ED Vejle bønderne ED Det grå guld
02-10-2016 T 13.00 ED De gamle kæmper ED Team Opel
03-10-2016 D 19.00 ED Team Elkjær ED Team MM
03-10-2016 T 19.00 ED Det´kun for sjov ED BH Maleren 2
04-10-2016 D 19.00 ED Bull Kings SD Baronen og Baronessen
04-10-2016 D 19.00 ED Heliumbanden ED Hr og Fru Larsen
05-10-2016 D 19.00 ED Blå Stue SD De lystige
06-10-2016 D 19.00 ED Lange goé tasker Team Sundahl
06-10-2016 T 19.00 ED BH Maleren Manden + Pigerne
09-10-2016 D 13.00 ED Ejbydart.dk Kupéen B
09-10-2016 D 13.00 ED Far og sønnerne SD Darlings
09-10-2016 D 13.00 ED Team LP HH Snehvide og de 2 små dværge
09-10-2016 T 13.00 ED Team Opel 100+
11-10-2016 D 19.00 ED Kom on SD Runde baller
11-10-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole SD Team Morud Dart
12-10-2016 D 19.00 ED Det grå guld Odins TH
12-10-2016 D 19.00 ED Goodison Park SD Bandits
16-10-2016 D 13.00 ED Vejle bønderne SD Død-lækkert
16-10-2016 T 13.00 ED De uforglemmelige ED BH maleren
24-10-2016 D 19.00 ED Team Elkjær SD Dream Team
24-10-2016 D 19.00 ED Team MM SD Fasandræberne
24-10-2016 T 19.00 ED Det´kun for sjov Thyras trio
25-10-2016 D 19.00 ED Bull Kings HH Team FF
25-10-2016 D 19.00 ED Heliumbanden SD De lystige
25-10-2016 D 13.00 ED Team LP SD Darlings
25-10-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole SD Wonderboys
26-10-2016 D 19.00 ED Ejbydart.dk HH Team Indre Mission
26-10-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 BD Tøserne
27-10-2016 D 19.00 ED Hr og Fru Larsen SD Baronen og Baronessen
27-10-2016 T 19.00 ED BH Maleren De grønne
30-10-2016 D 13.00 ED Far og sønnerne HH Snehvide og de 2 små dværge
30-10-2016 D 13.00 ED Team Turbo De gode
30-10-2016 T 13.00 ED De gamle kæmper SD Girl Power
31-10-2016 D 19.00 ED Far og sønnerne 1,5 m vilskab
31-10-2016 D 19.00 ED Team Elkjær ED Goodison Park
31-10-2016 D 19.00 ED Team MM SD Dream Team
01-11-2016 D 19.00 ED Ejbydart.dk Vi Prøver
02-11-2016 D 19.00 ED Bull Kings ED Blå Stue
03-11-2016 D 19.00 ED Hr og Fru Larsen SD De lystige
03-11-2016 T 19.00 ED BH Maleren ED BH Maleren 2
06-11-2016 D 13.00 ED Heliumbanden HH Team FF
06-11-2016 D 13.00 ED Team Turbo Team Sundahl
06-11-2016 T 13.00 ED De uforglemmelige ED Det kun for sjov
06-11-2016 T 13.00 ED Team Opel ED Sørensen + Ole
07-11-2016 T 13.00 ED Det´kun for sjov BD Tøserne
08-11-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole ED De gamle kæmper
09-11-2016 D 19.00 ED Blå Stue ED Heliumbanden
09-11-2016 D 19.00 ED Goodison Park ED Team MM
10-11-2016 D 19.00 ED Team LP ED Far og sønnerne
13-11-2016 D 13.00 ED Det grå guld Bagerens drenge
13-11-2016 D 13.00 ED Lange goé tasker SD Hr og Fru Basse
13-11-2016 D 13.00 ED Vejle bønderne ED Kom on
13-11-2016 T 13.00 ED De uforglemmelige De grønne
14-11-2016 D 19.00 ED Team Elkjær SD Jægerne
14-11-2016 D 19.00 ED Team MM SD Bandits
15-11-2016 D 19.00 ED Kom on ED Det grå guld
15-11-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole 100+
16-11-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 ED De uforglemmlige
17-11-2016 D 19.00 ED Hr og Fru Larsen ED Blå Stue
17-11-2016 T 19.00 ED BH Maleren BD Tøserne
20-11-2016 D 13.00 ED Far og sønnerne SD MFD
20-11-2016 D 13.00 ED Heliumbanden ED Bull Kings
20-11-2016 D 13.00 ED Team Turbo ED Lange go´e tasker
20-11-2016 T 13.00 ED De gamle kæmper SD Wonderboys
20-11-2016 T 13.00 ED Team Opel SD Team Morud Dart
21-11-2016 T 19.00 ED Det´kun for sjov ED BH Maleren
22-11-2016 T 19.00 ED Team Opel ED De gamle kæmper
23-11-2016 D 19.00 ED Blå Stue SD Baronen og Baronessen
23-11-2016 D 19.00 ED Goodison Park SD Dream Team
23-11-2016 D 19.00 ED Team LP Billet MRK
27-11-2016 D 13.00 ED Bull Kings ED Hr og Fru Larsen
27-11-2016 D 13.00 ED Det grå guld ED Vejle bønderne
27-11-2016 D 13.00 ED Ejbydart.dk De gule
27-11-2016 D 13.00 ED Lange goé tasker De gode
27-11-2016 T 13.00 ED De uforglemmelige Thyras trio
28-11-2016 D 19.00 ED Team MM ED Team Elkjær
28-11-2016 T 19.00 ED De gamle kæmper SD Team Morud Dart
29-11-2016 D 19.00 ED Kom on SD Død-lækkert
29-11-2016 T 19.00 ED Sørensen + Ole SD Tivolidart
30-11-2016 D 19.00 ED Vejle bønderne Odins TH
30-11-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 ED Det kun for sjov
01-12-2016 D 19.00 ED Hr og Fru Larsen ED Heliumbanden
01-12-2016 D 19.00 ED Team Turbo SD Hr og Fru Basse
04-12-2016 T 13.00 ED De uforglemmelige BD Tøserne
05-12-2016 D 19.00 ED Team Elkjær SD Fasandræberne
05-12-2016 T 19.00 ED Det´kun for sjov Manden + Pigerne
06-12-2016 D 19.00 ED Bull Kings SD De lystige
06-12-2016 D 19.00 ED Heliumbanden SD Baronen og Baronessen
06-12-2016 D 19.00 ED Team LP 1,5 m vilskab
07-12-2016 D 19.00 ED Blå Stue HH Team FF
07-12-2016 D 19.00 ED Ejbydart.dk SD To kolde fra kassen
07-12-2016 T 19.00 ED BH Maleren 2 Thyras trio
08-12-2016 T 19.00 ED BH Maleren ED De uforglemmlige
11-12-2016 D 13.00 ED Far og sønnerne Billet MRK
11-12-2016 D 13.00 ED Lange goé tasker HH Vimoroz
11-12-2016 T 13.00 ED De gamle kæmper 100+
11-12-2016 T 13.00 ED Team Opel SD Girl Power
12-12-2016 T 19.00 ED Team Opel SD Tivolidart
13-12-2016 D 19.00 ED Det grå guld SD Død-lækkert
13-12-2016 D 19.00 ED Kom on Bagerens drenge
13-12-2016 D 19.00 ED Vejle bønderne SD Runde baller
14-12-2016 D 19.00 ED Goodison Park SD Jægerne
14-12-2016 T 19.00 ED De uforglemmelige Manden + Pigerne