Hjemmekampe

DatoTrio/ DoubleKampstartHjemmeholdUdehold
19-02-2017D15:00ED Vejle BønderneBagerens drenge
19-02-2017D13:00ED Team TurboHH Team Lot´mor og tøserne
19-02-2017D15:00ED Os der kanDe Gode
21-02-2017D19:00ED Odensevejs DrengeSD Team Bandits
21-02-2017D19:00ED McDED Mini og Maxi
22-02-2017D19:00ED Team KadetED Alti Alti Boom
22-02-2017D19:00ED Team KadetED Alti Alti Boom
22-02-2017D19:00ED Team HF3 mod 1
22-02-2017D19:00ED Kom OnED Team Futte
23-02-2017T19:00ED Team OpelSD Team Morud Dart
26-02-2017D13:00ED Vi må nøjesSD Fasandræberne
26-02-2017D15:00ED Bedvis and Butt-headED Bull Kings
26-02-2017T13:00ED De gamle kæmperGrinebidderne
27-02-2017T19:00ED Mini-Midi-MaxiSD Basserne
28-02-2017D19:00ED Alti Alti BoomSD Jægerne
28-02-2017D19:00ED Mini og MaxiED Os der kan
01-03-2017D19:00ED Odensevejs DrengeED Team Kadet
01-03-2017D19:00ED Team BuffaloED Kom On
01-03-2017D19:00ED HoplimisterneED McD
02-03-2017D19:00ED Blå stueHH Skønhederne og uhyrerne
02-03-2017T19:00ED De gamle kæmperED Team Opel
05-03-2017D13:00ED Det Grå GuldSD Runde Baller
05-03-2017D13:00ED Ejbydart.dkSD To kolde fra kassen
05-03-2017D15:00ED Bull KingsED Vejle Bønderne
05-03-2017D15:00ED Team NetteSD Darlings
05-03-2017T13:00ED Goé taskerED Far og sønnerne
06-03-2017D19:00ED McDDe blå
06-03-2017T19:00ED Det fedtDe Hvide
07-03-2017D19:00ED Alti Alti BoomED Odensevejs Drenge
07-03-2017D19:00ED Kom OnED Ejbydart.dk
07-03-2017D19:00ED Team FutteED Team Buffalo
08-03-2017D19:00ED Team HFHH Team Indre Mission
08-03-2017D19:00ED HeliumbandenBagerens drenge
08-03-2017T19:00ED Team SnottiED BH Maleren
09-03-2017D19:00ED Vejle BønderneDe gule
12-03-2017D15:00ED Os der kanED Hoplimisterne
12-03-2017T13:00ED Far og sønnerneED Mini-Midi-Maxi
13-03-2017T19:00ED Det fedtSD Girl Power
13-03-2017T19:00ED Mini-Midi-MaxiTøserne
14-03-2017D19:00ED HoplimisterneDe Gode
15-03-2017D19:00ED Det Grå GuldED Kom On
15-03-2017D19:00ED HeliumbandenDe gule
16-03-2017T19:00ED BH MalerenSD Tivolidart
19-03-2017D13:00ED Vi må nøjesED Team HF
19-03-2017D15:00ED Bedvis and Butt-headED Vejle Bønderne
19-03-2017D15:00ED Bull KingsED Heliumbanden
19-03-2017D13:00ED Team TurboSD Team Crazy
19-03-2017D15:00ED Team NetteTeam Go Go
19-03-2017T13:00ED Far og sønnerneDe Grønne
20-03-2017D19:00ED Kom OnSD Runde Baller
21-03-2017D19:00ED Odensevejs DrengeSD Jægerne
21-03-2017D19:00ED Team FutteED Det Grå Guld
21-03-2017D19:00ED Mini og MaxiED Hoplimisterne
22-03-2017D19:00ED Team KadetSD Team Bandits
22-03-2017D19:00ED Blå stueHH Team Lot´mor og tøserne
23-03-2017D19:00ED Team BuffaloED Ejbydart.dk
23-03-2017T19:00ED BH MalerenED det fedt
26-03-2017D15:00ED Bedvis and Butt-headED Heliumbanden
26-03-2017D15:00ED Vejle BønderneSD Odgaard
26-03-2017D15:00ED Os der kanSD Johns Truckertøser
26-03-2017T13:00ED De gamle kæmperSD Wonderboys
26-03-2017T13:00ED Team OpelGrinebidderne
27-03-2017D19:00ED McDED Os der kan
28-03-2017D19:00ED Team HFVi prøver
29-03-2017D19:00ED Odensevejs DrengeSD Dream Team
29-03-2017D19:00ED HeliumbandenED Vejle Bønderne
30-03-2017T19:00ED De gamle kæmperEne høne blandt haner
02-04-2017D13:00ED Vi må nøjesSD Bandits 2
02-04-2017D15:00ED Det Grå GuldED Team Buffalo
02-04-2017D15:00ED Bull KingsDe gule
02-04-2017D13:00ED Team TurboHH Snehvide og de 2 dværge
02-04-2017D15:00ED Team NetteSD Baron og Baronesse
02-04-2017T13:00ED Goé taskerTøserne
03-04-2017T19:00ED Mini-Midi-MaxiED Goé tasker
04-04-2017D19:00ED Alti Alti BoomED Team Kadet
04-04-2017D19:00ED Team FutteSD To kolde fra kassen
04-04-2017D19:00ED Mini og MaxiSD Johns Truckertøser
05-04-2017D19:00ED HeliumbandenSD Odgaard
05-04-2017D19:00ED HoplimisterneDe blå
05-04-2017T19:00ED Team SnottiED Det fedt
06-04-2017D19:00ED Blå stueED Team Turbo
09-04-2017D15:00ED Ejbydart.dkED Det Grå Guld
09-04-2017D13:00ED Team BuffaloSD Runde Baller
09-04-2017D13:00ED Bull KingsED Bedvis and Butt-head
10-04-2017T19:00ED Det fedtSD Tivolidart
11-04-2017D19:00ED Ejbydart.dkSD Runde Baller
11-04-2017D19:00ED Team FutteED Kom On
11-04-2017D19:00ED Mini og MaxiED McD
12-04-2017D19:00ED Team HFSD Fasandræberne
12-04-2017D19:00ED Vi må nøjesHH Team Indre Mission
12-04-2017D19:00ED Team BuffaloSD To kolde fra kassen
12-04-2017T19:00ED Team SnottiSD Girl Power
12-04-2017T19:00ED Mini-Midi-MaxiED Far og sønnerne
13-04-2017D19:00ED Blå stueSD Team Crazy
13-04-2017D19:00ED HoplimisterneSD Johns Truckertøser
13-04-2017T19:00ED BH MalerenDe Hvide
17-04-2017D19:00ED Bedvis and Butt-headDe gule
17-04-2017D19:00ED Vejle BønderneED Bull Kings
18-04-2017D19:00ED Kom OnED Team Buffalo
18-04-2017D19:00ED McDED Hoplimisterne
18-04-2017D19:00ED Os der kanED Mini og Maxi
19-04-2017D19:00ED Team KadetED Odensevejs Drenge
20-04-2017T19:00ED BH MalerenED Team Snotti
23-04-2017D13:00ED Bull KingsSD Odgaard
23-04-2017D15:00ED Team TurboMajken
23-04-2017T13:00ED Team OpelED De gamle kæmper
23-04-2017T13:00ED Far og sønnerneED Goé tasker
24-04-2017D19:00ED Kom OnED Det Grå Guld
25-04-2017D19:00ED Odensevejs DrengeED Alti Alti Boom
25-04-2017D19:00ED Odensevejs DrengeED Alti Alti Boom
25-04-2017D19:00ED Team FutteED Ejbydart.dk
25-04-2017D19:00ED Mini og MaxiDe Gode
26-04-2017D19:00ED Team KadetSD Dream Team
26-04-2017D19:00ED Team HFED Vi må nøjes
26-04-2017D19:00ED HoplimisterneED Os der kan
27-04-2017D19:00ED HeliumbandenED Bull Kings
27-04-2017D19:00ED Blå stueHH Snehvide og de 2 dværge
27-04-2017T19:00ED De gamle kæmperSD Team Morud Dart
30-04-2017D15:00ED Vejle BønderneED Bedvis and Butt-head
30-04-2017D15:00ED Team NetteTeam Sundahl
30-04-2017T13:00ED Team OpelEne høne blandt haner
30-04-2017T13:00ED Goé taskerDe Grønne
02-05-2017D19:00ED Alti Alti BoomSD Dream Team
02-05-2017D19:00ED McDSD Johns Truckertøser
07-05-2017D13:00ED Vi må nøjesVi prøver
07-05-2017D15:00ED Det Grå GuldED Team Futte
07-05-2017D15:00ED Ejbydart.dkED Team Buffalo
07-05-2017D15:00ED Bedvis and Butt-headBagerens drenge
07-05-2017D15:00ED Vejle BønderneED Heliumbanden
07-05-2017D13:00ED Team TurboHH Skønhederne og uhyrerne
07-05-2017D13:00ED Os der kanDe blå
07-05-2017T13:00ED Goé taskerSD Basserne
08-05-2017D19:00ED Kom OnSD To kolde fra kassen
08-05-2017T19:00ED Det fedtED BH Maleren
09-05-2017D19:00ED Team FutteSD Runde Baller
10-05-2017D19:00ED HeliumbandenED Bedvis and Butt-head
10-05-2017D19:00ED HoplimisterneED Mini og Maxi
10-05-2017T19:00ED Team SnottiSD Tivolidart
14-05-2017D13:00ED Team BuffaloED Det Grå Guld
15-05-2017D19:00ED Alti Alti BoomSD Team Bandits
15-05-2017D19:00ED Team KadetSD Jægerne
15-05-2017T19:00ED Det fedtED Team Snotti
16-05-2017D19:00ED Mini og MaxiDe blå
17-05-2017D19:00ED Det Grå GuldSD To kolde fra kassen
17-05-2017T19:00ED Far og sønnerneTøserne
18-05-2017D19:00ED Ejbydart.dkED Kom On
18-05-2017T19:00ED BH MalerenSD Girl Power
21-05-2017D19:00ED Team HFSD Bandits 2
21-05-2017D13:00ED Vi må nøjes3 mod 1
21-05-2017D13:00ED Team BuffaloED Team Futte
21-05-2017D15:00ED Team TurboED Blå stue
21-05-2017D15:00ED Os der kanED McD
21-05-2017T13:00ED Team OpelSD Wonderboys
21-05-2017T13:00ED Goé taskerED Mini-Midi-Maxi
22-05-2017T19:00ED Team SnottiDe Hvide
23-05-2017D19:00ED Det Grå GuldED Ejbydart.dk
23-05-2017D19:00ED McDDe Gode
28-05-2017D13:00ED Bedvis and Butt-headSD Odgaard
28-05-2017D13:00ED Bull KingsBagerens drenge
28-05-2017D13:00ED Team NetteHH Vimoroz
29-05-2017D19:00ED Blå stueMajken
29-05-2017T19:00ED Far og sønnerneSD Basserne
29-05-2017T19:00ED Mini-Midi-MaxiDe Grønne
30-05-2017D19:00ED Team NetteSD Team Baily
Der kan forekomme ændringer af kampe.